Letnie zakończenie sezonu DKK – rozmowy, książki i refleksje
Na zakończenie sezonu Dyskusyjnego Klubu Książki spotkaliśmy się w wyjątkowo przyjemnych okolicznościach – na tarasie jednej z klubowiczek. Letnia aura sprzyjała rozmowom, podsumowaniom i spokojnemu domknięciu kolejnych miesięcy wspólnego czytania. Było to ostatnie spotkanie przed wakacyjną przerwą – do rozmów o książkach wrócimy dopiero po lecie.
Czytaj dalej Letnie zakończenie sezonu DKK – rozmowy, książki i refleksje
