Mikołajkowe Czytanie w Bibliotece
6 grudnia w naszej Bibliotece odbyło się Mikołajkowe Czytanie, które wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Śnieżynka zaprosiła dzieci do magicznego świata, czytając piękną, zimową opowieść pt. „O Wilku, który nie lubił świąt”. Chwilę później pojawił się długo wyczekiwany Mikołaj, który z uśmiechem obdarował naszych najmłodszych czytelników upominkami. To był wyjątkowy, pełen emocji i świątecznych lektur […]
Czytaj dalej Mikołajkowe Czytanie w Bibliotece
