Pierwszoklasiści z SP nr 4 w świątecznej „Czytelni św. Mikołaja
Klasy I „B” ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Bartoszycach była kolejną, która uczestniczyła w warsztatach „Czytelnia św. Mikołaja” organizowanych w naszej Bibliotece. Podczas spotkania pierwszoklasiści mieli okazję zapoznać się z książkami o tematyce bożonarodzeniowej oraz wysłuchać fragmentu jednej z nich.
Czytaj dalej Pierwszoklasiści z SP nr 4 w świątecznej „Czytelni św. Mikołaja
