Zapraszamy serdecznie 25 maja 2026 r. o godz. 16:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika. Tym razem Katarzyna Arciszewska-Tomczak zabierze uczestników w niezwykłą podróż do Czech podczas prezentacji pt. „Nasza wielka – czeska – ucieczka”.
To doskonała okazja, by poznać najciekawsze miejsca, różnorodne krajobrazy oraz kulturę naszych południowych sąsiadów, a także wysłuchać osobistych doświadczeń i inspirujących historii z podróży. Zapraszamy wszystkich miłośników odkrywania świata!


