Gra miejska „Czarogon w Krainie Barcji”
Również 19 września uczniowie bartoszyckich szkół wzięli udział w grze miejskiej „Czarogon w Krainie Barcji”. Rywalizacja, osadzona w realiach lokalnych, przeniosła uczestników w świat zagadek, map i ukrytych tropów prowadzących przez centrum miasta. Drużyny musiały wykazać się spostrzegawczością, wiedzą i współpracą, by rozwiązać kolejne zadania i dotrzeć do finału gry. Zmagania dostarczyły mnóstwa emocji i […]
Czytaj dalej Gra miejska „Czarogon w Krainie Barcji”
