Walentynki w Bibliotece – kreatywne spotkanie klasy III „B”
Już za kilka dni będziemy obchodzić Walentynki – święto przyjaźni i miłości. Z tej okazji naszą Bibliotekę odwiedzili uczniowie klasy III „B” ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Pułku Artylerii Lekkiej w Bartoszycach. Spotkanie odbyło się w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży i miało nie tylko twórczy, ale również edukacyjny charakter.
Czytaj dalej Walentynki w Bibliotece – kreatywne spotkanie klasy III „B”
